DOSSIER
Aquarama 79 – maart 2018
Bowi creëert synergie tussen ‘pumps & valves’
-
-

Bowi Pumps verzorgde oplossingen voor de productielijn en afvalwaterbehandeling van een Limburgse specialist in oppervlaktebehandeling.

De ondernemingen van Jean-Paul Jackers leverden zowel de pompen, de kleppen als het toebehoren.
PreviousNext
De selectie van de juiste pompen, kleppen en ander toebehoren kan het welslagen van een bedrijfsproces en een afvalwaterbehandeling grondig beïnvloeden. Gespecialiseerde begeleiding van een ervaren partner is dan ook erg belangrijk. Het is de service waar Jean-Paul Jackers, zaakvoerder van Bowi Pumps en M-Automation, prat op gaat. Zijn expertise was essentieel bij het opzetten van een nieuwe productielijn en afvalwaterbehandeling bij een specialist in oppervlaktebehandeling.
De volledige tekst van dit artikel is enkel toegankelijk voor geregistreerde gebruikers. Registreer u GRATIS.
Met uw account hebt u volledige toegang tot alle websites van FCO Media: Cool & Comfort, Aquarama, Riorama, Dimension, FM-Magazine, Install Magazine, Techcare, New Security, Maintenance Magazine, Engineeringnet, install.jobs en eventsites New Security, Cool&Comfort Happening, Aquarama Trade Fair en FM-Day.
Nieuwe gebruiker
E-mailadres is ongeldig
Na GRATIS registratie:
- Leest u volledige artikels.
- Krijgt u Aquarama per post toegestuurd en kunt u het magazine ook online lezen of downloaden.
- Profiteert u van een snellere registratie voor de Aquarama Trade Fair.